איך לעצב את חדרי הלב?

עיצוב דירות שמעלה את הדופק

עיצוב המקדש האישי שלכם, באמצעות גישה שתוצריה זוכים לסיקור במגזינים נחשבים.

כל אדם הוא יצירה מיוחדת במינה, התפקיד שלי הוא לתת ביטוי לניצוץ הייחודי שלכם במסגרת עיצוב הדירה. אני יודעת להתאים את עיצוב הפנים לזהות ולחלומות שלכם, במקום שתיאלצו להתאים את עצמכם לסגנונות עיצוביים מוכתבים מראש.

מה החלום שלכם?

בתחילת הדרך אנחנו מגדירים את החלום, ואז פוקחים עיניים ומגשימים אותו עד הפרטים הכי קטנים. הכול מתחיל בהכרת הזהות שלכם, ברמה התכנונית והעיצובית. כדי לעשות את זה, אבין בשלב הראשון מה הצרכים שלכם. למשל: האם מדובר בשיפוץ או בעיצוב דירת קבלן? מהו גיל הדיירים והמצב המשפחתי? כיצד נראות השגרות היומיות ומהם מוקדי השהייה המרכזיים בבית?

במסגרת שלב התכנון נבחן דרכים למקסום פוטנציאל החלל – באופן שמשרה אווירה יוקרתית ומעניק תחושה של מרחב. זאת בין היתר באמצעות תכנון חללים פתוחים והכנסת הנוף החיצוני אל תוך המרחב הפנימי. בהתאם לתכנון אצור הדמיה ואכין תכניות אדריכליות המספקות מענה לכל ההיבטים הנחוצים, כולל  התייחסות לחשמל, אינסטלציה, בנייה או שבירה של קירות, מערכות מיזוג אוויר ועוד. עם יציאת הפרויקט לדרך, אלווה אותו במגוון נקודות מפתח במסגרת פיקוח עליון.

הדרך לעיצובים בלתי נשכחים

באמצעות ארגז הכלים שיצרתי במסגרת עבודתי בישראל, יפן, מילאנו וניו יורק, גיבשתי תפיסת עולם אקלקטית: תפיסת עולם המאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות ומכל הסגנונות, באמצעות שילובים המעניקים ביטוי לזהות ולחלומות הייחודיים שלכם. שילובים אלו מוטמעים בדירה עד הפרטים הקטנים – מבחירת חיפויי הקירות ועד בחירת הריהוט, צבעי הכריות והתאמת האקססוריז. המחשבה על כל פרט ופרט מחברת את החלקים השונים לתמונה אחת גדולה, שמעטרת מגזינים מובילים ושווה אלפי חיוכים.

בנוסף, השילובים הייחודיים מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות: מצד אחד מהטמעת סגנונות עיצוביים שמפיחים בחלל חיים, מצד שני מעיצוב על-זמני שיחזיק מעמד יותר מכל טרנד בר חלוף.

רוצים לחייך מקיר לקיר?