עיצובים שעובדים בשבילכם

עיצוב משרדים שמעלים חיוך על הפנים, יוצרים סביבת עבודה פרודוקטיבית ותורמים לשיפור הביצועים. עובדים מרוצים הם עובדים אפקטיביים: ברגע שהעיצוב משרה אווירה נעימה ומספק מענה לצרכי העובדים, התפוקה ושביעות הרצון גדלים. התפקיד שלי הוא למצוא את האיזון העדין בין תכנון פונקציונאלי, לבין עיצוב שמכניס לחלל חיים חדשים.

תכנון שמגדיל פרודוקטיביות

את הדרך לניצול מיטבי של שטחי המשרד נתחיל בתכנון אדריכלי ובחלוקת חלל נכונה, בהתאם לצרכים שלכם. במהלך התכנון אקח בחשבון את כל הפרמטרים שמשפיעים על תפקוד העובד במרחב, וביניהם: בידוד אקוסטי והפחתת רעשים, מאפיינים ארגונומיים, פתרונות אחסון ותרומה לשטף העבודה. כדי ליצור סביבת עבודה פרודוקטיבית, אתכנן כל אחד מהחללים עד לפרטים הקטנים: ממיקום פינות הישיבה ותכנון גובה השולחן, ועד האופן בו האור “נשפך” על המסך ומונע מהעיניים להתעייף.

להכניס לחלל חיים חדשים

את הצרכים הפונקציונאליים של המשרד אשזור בעיצוב אקלקטי המעניק ביטוי מושך עין לערכי החברה, ומייצר עניין חדש בחלל באמצעות שילוב מספר סגנונות עיצוביים. השילוב בין הפרקטי והאקלקטי מוליד שילובים מיוחדים, דוגמת “נטיעת” עץ המייצר אווירה של שדרה תל אביבית, בליבו של חדר ישיבות פונקציונאלי.בנוסף, החללים שאני מעצבת מעניקים ביטוי לצרכים והרצונות של העובדים המאכלסים אותם: מחדר מנכ”ל המעוצב כסלון המאפשר אירוח באווירה ביתית, ועד משרד פונקציונלי שמשלב גוונים ואלמנטים שיוצרים עניין.

שילובים אלה מובילים לעיצוב משרדים הזוכים למחמאות, מגדילים את הפרודוקטיביות וגם זוכים בפרסים: אחד המשרדים שעיצבתי זכה בפרס המשרד המעוצב של שנת 2015 מטעם מגזין “בניין ודיור”.